آموزش غواصی آب‌های آزاد

آموزش غواصی آب‌های آزاد

دوره آموزشی غواصی آب های آزاد در سه سطح یک ستاره، دو ستاره و سه ستاره و در یکی از جزایر کیش، قشم و یا چابهار توسط مربیان بین‌المللی C.M.A.S مورد تایید فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌گردد و در پایان هر دوره، پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی، کارت و گواهینامه بین‌اللملی C.M.A.S و گواهی از فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران به هنرجوبان اعطا می‌گردد.

دوره یک‌ ستاره آموزش غواصی آب های آزاد

دوره یک ستاره آموزش غواصی آب‌های آزاددر طول چهار روز برگزار می‌گردد و شامل چهار جلسه دو ساعته تئوری، نمایش فیلم و اسلاید، ۹۰ دقیقه اسنورکلینگ و پنج عملیات غواصی آب‌های آزاد در عمق ۱۸_۱۰ متری است. در پایان دوره و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی، مدرک یک ستاره غواصی آب‌های آزاد به همراه کارت و گواهینامه بین‌اللملی C.M.A.S و گواهی از  فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران به هنرجوبان اعطا می‌گردد.

دوست دارید در دوره یک ستاره ثبت نام کنید ؟

دوره دوستاره آموزش غواصی آب های آزاد

دوره دو ستاره آموزش غواصی آب‌های آزاد در مدت ۸ الی ۱۰ روز برگزار می‌شود و شامل شش جلسه دو ساعته تئوری، نمایش فیلم و اسلاید، ۲۰ عملیات غواصی ( تا عمق۳۰ متر)، غواصی در جریان، دو غوص شبانه، جهت‌یابی خطی طبیعی و با قطب‌نما، عملیات امداد و نجات ۱، غوص‌های تکراری و محاسبات غواصی در ارتفاع و لوازم غواصی می‌باشد. در پایان دوره و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی، مدرک دو ستاره غواصی آب‌های آزاد به همراه کارت و گواهینامه بین‌اللملی C.M.A.S و گواهی از فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران به هنرجوبان اعطا می‌گردد.

دوست دارید در دوره دو ستاره ثبت نام کنید ؟

دوره سه‌ستاره آموزش غواصی آب های آزاد

دوره سه ستاره آموزش غواصی آب‌های آزاد طی دو برنامه ۸ الی ۱۰ روزه برگزار می‌شود و شامل ۱۰ جلسه دو ساعته تئوری، نمایش فیلم و اسلاید، ۴۰ عملیات غواصی (در عمق ۳۰ تا ۴۰ متر)، غواصی در جریان، چهار غوص شبانه، جهت‌یابی خطی، مثلث، چهارضلعی، و چند ضلعی، عملیات امداد و نجات ۲، کار با قایق کوچک موتوری، کار با کمپرسور هواشناسی، مدیریت تیم غواصی و مدیریت امداد و نجات، غوص‌های تکراری و چند مرحله‌ای، آموزش گره‌ها و پرچم‌ها و نشانه‌های دریایی و در صورت هماهنگی کار با کامپیوتر غواصی و GPS می‌باشد. در پایان دوره و پس از قبولی در آزمون کتبی و عملی، مدرک سه ستاره غواصی آب‌های آزاد به همراه کارت و گواهینامه بین‌اللملی C.M.A.S و گواهی از فدراسیون نجات غریق و  غواصی جمهوری اسلامی ایران به هنرجویان اعطا می‌گردد.

دوست دارید در دوره سه ستاره ثبت نام کنید ؟

دوره چهار ستاره آموزش غواصی آب های آزاد

این دوره آموزشی شامل پنج جلسه تئوری و مرور مطالب دوره‌های گذشته است.

شرایط شرکت در این دوره، دارا بودن ۱۰۰ مرحله عملیات غواصی پس از دریافت مدرک سه ستاره و گذشتن حداقل ۳ سال از دریافت مدرک سه ستاره می‌باشد.

دوست دارید در دوره چهار ستاره ثبت نام کنید ؟

بیش از 250 مجموعه، شرکت و ارگان، طرف قرارداد دلفین آبی پرشین هستند. با توجه به بالا بودن هزینه آموزش در مراکز آموزشی معتبر تلاش کرده‌ایم تا در حد امکان پکیج‌های آموزشی متنوعی را برای متقاضیان یادگیری گروه‌های آموزشی متنوع شنا و غریق نجات در بهترین فضاهای آموزشی سرپوشیده و آزاد فراهم کنیم.

تهران، خیابان شریعتی، بعد از پل صدر، مجتمع فرهنگی ورزشی چمران، طبقه سوم.

 همراه : 09122181382

ثابت : 22686378 – 22686379